UWAGA ZMIANY! Regulamin został zaktualizowany, prosimy o zapoznanie się!!!
Zachęcamy do udzielania się na forum ! :-) Nikt was nie ugryzie i nikt nie będzie poprawiał! Kreatywne fabuły mile widziane! :)
Forum najsprawniej działa na przeglądarce FIREFOX / Uciążliwe reklamy ? Zainstaluj AdBlock
W przypadku utraty hasła, prosimy o skorzystanie z opcji zmiany hasła, jeśli to nie pomoże prosimy o kontakt pod adresem LocalUniesienie@gmail.com
Po opuszczeniu wątku (wyjściu z sypialni, baru, etc.) zostawiamy napis Z/TEM - z tematu.

Share
Go down
avatar
Naruto Uzumaki
Alfons
Alfons
Male Leo Liczba postów : 609
Dołączył/a : 05/06/2011
Wiek : 27
Skąd : Cuba
http://local-uniesienie.forumpolish.com

Regulamin Forum RPG "Local Uniesienie"

on Pią 12 Wrz 2014, 23:58
Regulamin Forum RPG „Local Uniesienie”

Aktualizacja  13 Września 2014


1. Forum dostępne jest dla użytkowników 16+.Przy rejestracji podajemy przybliżoną datę urodzenia i REALNĄ płeć. Po aktywacji przez administratora prosimy o uzupełnienie karty postaci  (Domyślnie zakładka Profile i klikamy „Generate”)
2. Pracownicy Lokalu Uniesienie zobowiązani są do utworzenia prywatnych sypialni w odpowiednim do tego dziale.
Link do prywatnych sypialni : Sypialnie

Sypialnia musi zawierać zdjęcie jak i opis jej wyglądu.
Wstawiamy obraz za pomocą kodu:


Kod:
[imglink do zdjęcia[/img]3.Udzielaj się i bądź aktywny zaś o dłuższej nieobecności informuj Administratora/Moderatora bądź wpisz się do tego wątku.
Lista nieobecności : Lista Nieobecności

4. Multikonta zabronione , tworzymy tylko i wyłącznie jedno konto.  Większa ilość kont utworzonych na forum skutkuje Banem na stałe.
5.Kolor czerwony zarezerwowany jest wyłącznie dla Administratorów i Moderatorów forum.
6. Nieużywane sypialnie są przenoszone do archiwum po 3 miesiącach od ostatniego posta.
7. Nieaktywność na forum  przez rok może skutkować  kasacją konta.
8. Teksty nie mogą zawierać:
a) Treści sprzecznych z prawem lub niniejszym Regulaminem.
b) Treści sprzecznych z dobrymi obyczajami (w szczególności obraźliwych, wulgarnych).
c) Treści naruszających prawa innych podmiotów (w szczególności szerzących nienawiść rasową, obraźliwych dla cudzych uczuć religijnych, godzących w cudzą godność, naruszających cudzą prywatność, inne dobra osobiste).
d) Treści naruszających zasady współżycia społecznego.
e) Treści reklamowych (Bez zgody Administratora)
g) Treści o charakterze spamu.
h) Odesłań do stron www nie mających związku z artykułami lub postami lub zawierające treści niedopuszczalne w rozumieniu niniejszego Regulaminu.
9. Administrator Forum zastrzega sobie prawo do usuwania Wpisów zawierających treści niezgodne z obowiązującymi przepisami prawa lub z niniejszym Regulaminem.
10. Nie obrażamy użytkowników , każde próby wywoływania kłótni , kierowania wyzwisk w stronę administracji/moderacji /użytkowników będzie karane upomnieniem włącznie z ostrzeżeniem ,a w najgorszym wypadku Banem.
11. Użytkownicy forum publikują wpisy wyłącznie na własną odpowiedzialność. Administracja nie ponosi za spowodowanie ewentualnych szkód jak i treści wpisów publikowanych przez użytkowników.
12. Uprawianie cyberseksu jest zakazane na chatboxie i działów do tego nieprzeznaczonych w tym OFF-TOP. Są one odpowiednio oznaczone.
13. Local Uniesienie to forum rpg , postacie nie posiadają magii ani supermocy. Nie klonują się w kilku miejscach naraz. Kończąc  sesje piszemy na końcu wypowiedzi  [Z/TEM] .Wyjątek stanowi Off-Top  i gry Forumowe .
14. Piszemy poprawnie po Polsku i nie robimy byków.
15. Problemy dotyczące forum / użytkownikom / etc.  . Zgłaszamy  niezwłocznie Administratorom/Moderatorom.
16. Decyzje Administratorów/Moderatorów są podejmowane w sposób bezstronny i demokratyczny. Analizowane są wszystkie szczegóły danej sprawy.
17. Wszystkie elementy forum podlegają ochronie prawnej. Prawa do wszystkich elementów forum przysługują Administratorom  Forum.
18. Wraz z zamieszczeniem przez Użytkownika wpisu na Forum Administrator LU nabywa nieodpłatnej i niewyłącznej licencji na wykorzystywanie tych treści w zakresie określonym w punkcie 17 niniejszego Regulaminu. Użytkownik Portalu zrzeka się także wszelkich roszczeń w przypadku ich wykorzystania przez Administratora w celach związanych z prowadzeniem portalu (w tym także celach promocyjnych).
19. Zarejestrowanie się na forum „Local Uniesienie” ,równoznaczne jest z akceptacją niniejszego regulaminu.

20. Zarejestrowanie się na forum Local Uniesienie, równoznaczne jest z akceptacją niniejszego regulaminu. Niestosowanie się do postanowień skutkować może ostrzeżeniem włącznie z blokadą użytkownika.


Notka Prawna : Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie  materiałów w całości lub w części bez zgody administratorów Lokalu Uniesienie jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.
Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170._________________________________________________

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach